Technik serwisu wózków widłowych

Data dodania: 25 września 2023

Twój zakres obowiązków

Naprawa i konserwacja wózków widłowych
Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
Nadzór oraz prowadzenie dokumentacji technicznej
Wykonywanie przeglądów okresowych (UDT) i prewencyjnych wózków widłowych wg. ustalonego harmonogramu oraz sporządzanie raportów po przeglądach

Nasze wymagania

Wykształcenie min. zawodowe preferowane średnie techniczne
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Znajomość budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników
Znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych
Umiejętność obsługi podstawowych programów Windows
Posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych
Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Możliwości rozwoju - udział w różnorodnych projektach, pracę w fabryce, która się wciąż rozbudowuje, możliwość brania udziału w rekrutacjach wewnętrznych
Kursy i szkolenia które pozwolą poszerzać Twoje kompetencje
Luxmed, MyBenefit, Smartlunch, Ubezpieczenie grupowe, karty paliwowe, możliwość nauki języka angielskiego, paczki na święta
Premie motywacyjne
Miłą atmosferę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych oraz ustawą o ochronie danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą ul. Inżynierska 34, 55-220 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.