Programista SAP ABAP

Data dodania: 16 lutego 2024

Twój zakres obowiązków

Realizacja zadań developerskich związanych z rozwijaniem, utrzymaniem i wdrażaniem programów oraz funkcjonalności potrzebnych firmie m.in. w obszarach MM, SD, FI.
Współpraca z innymi członkami zespołu IT w celu integracji z innymi systemami informatycznymi

Nasze wymagania

SAP ABAP
Umiejętność programowania w języku ABAP
Znajomość technik projektowania i programowania ABAP OO
Znajomość technik rozszerzania standardowego produktu SAP
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych oraz ustawą o ochronie danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą ul. Inżynierska 34, 55-220 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.