Operator prasy krawędziowej

Data dodania: 25 września 2023

Twój zakres obowiązków

Obsługa prasy krawędziowej
Ustawianie parametrów maszyny
Dokonywanie pomiarów detali
Obróbka ślusarska detali według dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

Chęć zdobywania doświadczenia
Chęć nawiązania stałej współpracy
Dostępność do pracy w systemie trzyzmianowym

To oferujemy

Kompleksowe szkolenie z pełnym wdrożeniem w stanowisko
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Prywatną opiekę medyczną (Luxmed)
Dostęp do platformy MyBenefit
Dofinansowanie do posiłków
Rabat na tankowanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych oraz ustawą o ochronie danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą ul. Inżynierska 34, 55-220 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.