Operator automatu spawalniczego

Data dodania: 20 grudnia 2023

Twój zakres obowiązków

Ustawianie parametrów automatu spawalniczego
Montaż konstrukcji i ich szlifowanie
Kontrola spawanych elementów
Prowadzenie dokumentacji spawalniczej

Nasze wymagania

umiejętność czytania dokumentacji technicznej
uprawnienia spawalnicze MAG 135/138
wykształcenie kierunkowe
doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz lub operator robota spawalniczego

To oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość wyrobienia uprawnień
program poleceń pracowniczych
paczki świąteczne
szkolną wyprawkę
ubezpieczenie na życie
dofinansowanie do zajęć sportowych
długotrwałą, satysfakcjonującą współpracę
dobrą atmosferę w pracy
dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych oraz ustawą o ochronie danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą ul. Inżynierska 34, 55-220 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.