Magazynier

Data dodania: 16 lutego 2024

Twój zakres obowiązków

Praca przy przewożeniu półproduktów między budynkami produkcyjnymi oraz stanowiskami
Obsługa wózków widłowych i urządzeń znajdujących się w transporcie wewnętrznym
Realizacja obowiązków związanych z obsługą urządzeń do załadunku i rozładunku materiałów produkcyjnych
Obsługa skanerów i tabletów w zakresie potwierdzania realizacji zadań.
Uczestniczenie przy wdrażaniu nowych projektów

Nasze wymagania

Uprawnienia na wózek jezdniowy oraz suwnicę – warunek konieczny
Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą
Codziennie dofinansowanie posiłków
Prywatną opiekę medyczną Luxmed
Możliwość korzystania z kafeterii MyBenefit
Kartę sportową Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Kartę paliwową ze zniżką na tankowanie
Możliwości rozwoju - udział w różnorodnych projektach, pracę w rozbudowującym się magazynie, możliwość brania udziału w rekrutacjach wewnętrznych
Premie motywacyjne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych oraz ustawą o ochronie danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą ul. Inżynierska 34, 55-220 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.