Inżynier Procesu Spawania

Data dodania: 25 września 2023

Twój zakres obowiązków

Opracowanie technologii wykonania wyrobu w obsza-rze operacji spawalniczych
Wdrażanie opracowanej technologii na produkcji
Przygotowanie danych niezbędnych do kalkulacji kosz-tów wykonania wyrobów
Weryfikacja, usprawnianie i optymalizacja procesu spawania
Udział w projektach wdrożeniowych nowych wyrobów

Nasze wymagania

Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu spawalnictwa)
Komunikatywnie posługiwanie się językiem angielskim
Mile widziany: Certyfikat IWE lub IWT, dodatkowe certyfikaty np. VT, MT, PT

To oferujemy

Duże możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych
Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
Ciekawe wyzwania zawodowe
Dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.
Atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody za wyniki
Umowę o pracę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych oraz ustawą o ochronie danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą ul. Inżynierska 34, 55-220 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.