Operator Obrabiarek CNC- frezer

Data dodania: 20 grudnia 2023

Twój zakres obowiązków

Obsługa frezarki CNC
Ustawianie parametrów maszyn
Dokonywanie pomiarów detali
Oczyszczenie powierzchni elementów

Nasze wymagania

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Znajomość obsługi i programowania maszyn CNC
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi (suwmiarka)
Znajomość narzędzi skrawających, ich doborów i parametrów
Doświadczenie w pracy z dokumentacją produkcyjną
Znajomość obsługi komputera

To oferujemy

Duże możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych
Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
Ciekawe wyzwania zawodowe
Dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.
Atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody za wyniki
Umowę o pracę
Dobrą atmosferę pracy
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych oraz ustawą o ochronie danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą ul. Inżynierska 34, 55-220 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.