Brygadzista – obszar montażu

Data dodania: 25 września 2023

Twój zakres obowiązków

Planowanie, organizowanie i koordynacja prac na montażu
Motywowanie zespołu w celu osiągnięcia optymalnych wyników
Bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych
Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP oraz promowanie bezpiecznego środowiska pracy
Współpraca z innymi działami
Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów

Nasze wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym
Zdolność do dokonywanie analizy sytuacji, wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów
Sprawne posługiwanie się narzędziami kontrolno - pomiarowymi
Znajomość zasady Lean Manufacturing, 5S, mapowanie strumienia wartości, balansowanie stanowisk pracy, TMP
Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

Duże możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych
Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
Pakiet świadczeń pracowniczych
Wyzwania zawodowe, które dają możliwość rozwoju podniesienia kompetencji zawodowych
Dobrą atmosferę pracy
Atrakacyjne wynagrodzenie i premię za wyniki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych oraz ustawą o ochronie danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą ul. Inżynierska 34, 55-220 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.