Inżynier Procesu-obszar montażu

Data dodania: 21 czerwca 2023

Twój zakres obowiązków

Optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych
Przygotowywanie/aktualizowanie instrukcji pracy
Wdrażanie zmian technicznych na produkcji
Udział we wdrożeniach nowych produktów
Nadzór nad dokumentacją technologiczną
Mapowanie strumienia wartości
Wdrażanie zasad Lean Manufacturing

Nasze wymagania

Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
Masz 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Dobrze znasz rysunek techniczny
Dobrze znasz narzędzia: FMEA oraz Lean Manufacturing
Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim

To oferujemy

Duże możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych
Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
Wyzwania zawodowe
Dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.
Atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody za wyniki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych oraz ustawą o ochronie danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą ul. Inżynierska 34, 55-220 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.