Wybierz pliki
Size limit for each file is 100 MB

  Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą w Miłoszycach, ul. Dziuplińska 19, 55-230 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Wpisz rozwiązanie działania, aby udowodnić, że nie jesteś robotem.

  captcha

  Stelweld Sp. z o.o. jest firmą wyspecjalizowaną w produkcji złożonych konstrukcji spawanych, istniejącą na rynku od 1997 roku.

  Dysponujemy powierzchnią produkcyjną 29 000 m2. Jesteśmy kluczowym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, branży maszyn budowlanych, branży dźwigowej, kolejnictwa i maszyn rolniczych.

  Zatrudniamy ponad 630 osób, w tym około 180 certyfikowanych spawaczy.

   

   

  WIZJA

  Kluczowy partner i dostawca pierwszego wyboru szerokiej gamy konstrukcji metalowych dla największych i renomowanych producentów z branż: maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej;  zapewniający wymaganą jakość, precyzję dostaw oraz wysoki poziom konkurencyjności i bezpieczeństwa.

  Pełna satysfakcja klientów jest wyznacznikiem sukcesu naszej firmy.

   

   

  MISJA

  Wytwarzając wysokiej jakości produkty, szanując ludzi i środowisko naturalne, budujemy zaufanie do naszej firmy. Ciągły rozwój pracowników oraz inwestycje w najlepsze technologie wspierają nasze aspiracje do doskonałości technicznej i organizacyjnej, jaką posiada jedynie lider branży. Dzięki zaangażowaniu, elastyczności i doświadczeniu jesteśmy odpowiedzialnym partnerem dla klientów, pracowników, dostawców oraz społeczności lokalnej.

   

   

  Image0021

  icon3  PLIKI DO POBRANIA
  • Ogólne Warunki Zakupu - OWZ_PL
  • Ogólne Warunki Sprzedaży - OWS_PL

  TELEFON:

  +48 71 318-84-56

  E-MAIL

  biuro@stelweld.com.pl

  sales@stelweld.com.pl

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas lub napisz.

  Copyright 2015 Stelweld,
  Realizacja: Agencja reklamowa 3motion