Wybierz pliki
Size limit for each file is 100 MB

  Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą w Miłoszycach, ul. Dziuplińska 19, 55-230 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

   DYREKTOR PRODUKCJI

   Oczekiwania: Doświadczenie w zarządzaniu kilkoma obszarami w zakładzie produkcyjnym, Umiejętność myślenia strategicznego, planowania długofalowego, Ukierunkowanie na cel i wyniki, Umiejętność kierowania zespołem, zarządzania i motywowania poprzez cele, Umiejętności organizacyjne i analityczne, Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie, Wykształcenie wyższe techniczne, Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

   INŻYNIER PROCESU - OBSZAR SPAWALNI

   Oczekiwania: Wykształcenie wyższe techniczne, Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spawalniczej), Dobra znajomość rysunku technicznego, Znajomość narzędzi: FMEA oraz Lean manufacturing, Znajomość spawania w metodzie 135/138, Komunikatywna znajomość języka angielskiego.  

   LIDER PROJEKTU

   Oczekiwania: 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, wykształcenie wyższe techniczne, znajomość technologii stosowanych w przemyśle konstrukcji stalowych, kompetencje z obszaru zarządzania, znajomość: APQP, FMEA, PPAP, IATF 16949, znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

   OPERATOR OBRABIAREK CNC – FREZER

   Oczekiwania:  Znajomość obsługi i programowania maszyn CNC, Znajomość narzędzi skrawających, ich doborów i parametrów, Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi, Dobra znajomość rysunku technicznego.  

   OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

   Oczekiwania: Doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych, Znajomość narzędzi skrawających, ich doborów i parametrów, Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,  Dobra znajomość rysunku technicznego.

   OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

   Oczekiwania: Chęć rozwoju i nabycia nowych umiejętności zawodowych, Predyspozycje do pracy fizycznej, Podstawowa znajomość komputera.

   OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH / MAGAZYNIER

   Oczekiwania: Uprawnienia na wózek jezdniowy (warunek konieczny), Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, Uprawnienia na suwnice (mile widziane).  

   ŚLUSARZ

   Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku, Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi, Uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane), Uprawnienia na suwnicę (mile widziane).

   ŚLUSARZ / MONTER

   Oczekiwania: Doświadczenie na stanowisku ślusarza, Znajomość narzędzi ślusarskich, Znajomość narzędzi skrawających, ich doborów i parametrów, Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi, Umiejętność czytania rysunku technicznego.  

   SPAWACZ

   Oczekiwania: Aktualne uprawnienia spawalnicze MAG (135/138) – mile widziane uprawnienia ponadpodstawowe, 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Wykształcenie kierunkowe - mile widziane.

   SPECJALISTA DS. LEAN

   Oczekiwania: Wykształcenie wyższe techniczne, Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami, Praktyczna znajomość narzędzi Lean: VSM, Kaizen, Rozwiązywanie problemów, 5S, Kanban, Mapowanie procesów, Komunikatywna znajomość języka angielskiego.  

   SPRZĄTACZKA

   Oczekiwania: Gotowość do pracy ,Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków, Umiejętność pracy w zespole, Komunikatywność, Zaangażowanie, Mile wiedziane doświadczenie na podobnym stanowisku. 

   STAŻYSTA W DZIALE WDROŻENIA

   Oczekiwania: Student uczelni technicznej, Dyspozycyjność min. 2 dni w tygodniu, Znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Excel, Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

   TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

   Oczekiwania: Uprawnienia SEP E1, Umiejętność naprawy maszyn, Doświadczenie na podobnym stanowisku, Znajomość budowy maszyn, podzespołów i oprzyrządowania, Znajomość systemów automatyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej.  

   TECHNOLOG

   Oczekiwania: Dobra znajomość procesów technologii wytwarzania wyrobów z branży konstrukcji stalowych, Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: mechanika i budowa maszyn, procesy przemysłowe), Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane z branży motoryzacyjnej lub konstrukcji stalowych, Dobra znajomość rysunku technicznego, Znajomość zasad i narzędzi Lean manufacturing, Komunikatywna znajomość języka angielskiego, Mile widziana znajomość systemu SAP. 

  przykładowe kariery naszych pracowników

   Radosław, kierownik produkcji

   „Jako młody chłopak pracę w Stelweld zacząłem na stanowisku operator lasera Trumpf ­‐ to był pierwszy laser, jaki do nas przyjechał. Uczyłem się jego obsługi i serwisu, aby po krótkim czasie awansować na programistę wspomnianego wcześniej lasera. W kolejnych latach maszyn przybywało, a ja uczyłem się ich nowszego oprogramowania. Po pięciu latach pracy w Stelweld awansowałem na zastępcę kierownika produkcji, a po kolejnym roku pracy na stanowisko kierownika produkcji. Najpierw zarządzałem działem spawania, obecnie działem przygotowania produkcji”.

   Tomasz, kierownik produkcji

   „Pracę w firmie Stelweld rozpocząłem w 2004 roku jako ślusarz. Po kilku miesiącach pracy zostałem brygadzistą a następnie mistrzem prototypowni. Kolejnym etapem w mojej karierze było stanowisko kierownika produkcji. Firma dała mi możliwość rozwoju w różnych kierunkach, dlatego obecnie pracuję na stanowisku technologa w dziale projektowania i rozwoju, gdzie wykorzystuję wcześniej zdobytą wiedzę i doświadczenie. Stelweld wyróżnia się dynamiką w działaniu co daje pracownikom duże możliwości rozwoju”.

   

  icon1  AKTUALNOŚCI
  icon3  PLIKI DO POBRANIA
  • Film Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video obrazującym naszą działalność

  TELEFON:

  +48 71 318-84-56

  E-MAIL

  biuro@stelweld.com.pl

  sales@stelweld.com.pl

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas lub napisz.

  Copyright 2015 Stelweld,
  Realizacja: Agencja reklamowa 3motion