Wybierz pliki
Size limit for each file is 100 MB

  Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą w Miłoszycach, ul. Dziuplińska 19, 55-230 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

   BRYGADZISTA

   Oczekiwania: Posiadasz doświadczenie w branży automotive, Zarządzałeś zespołem produkcyjnym, Jesteś elastyczny i szybko dostosowujesz się do zmieniającej się sytuacji, Sprawne posługujesz się narzędziami kontrolno- pomiarowymi, Jesteś gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym, Znasz zasad Lean Manufacturing, 5S, mapowanie strumienia wartości, balansowanie stanowisk pracy, TMP, Potrafisz obsługiwać linię automatyczną, Dodatkowym atutem będą uprawnienia na suwnice, wózek widłowy, ADR.

   DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY

   Oczekiwania: Doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze B2B (branża konstrukcji stalowych lub usług lakierniczych będzie dodatkowym atutem), Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (język niemiecki będzie dodatkowym atutem, Prowadzenie negocjacji handlowych, Skuteczność w działaniu i nastawienie na realizację wyznaczonych celów, Umiejętność pracy w zespole, Gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych, Otwartość na nawiązywanie nowych kontaktów, Prawo jazdy kat. B.

   KONTROLER JAKOŚCI

   Oczekiwania:  Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Jakości, Znajomość rysunku technicznego, Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym, Umiejętność obsługi ramienia pomiarowego (mile widziane).

   LAKIERNIK

   Oczekiwania: Umiejętność ustawienia i dobierania parametrów lakierniczych, Umiejętność dokonywania pomiarów, Umiejętność pracy z dokumentacją produkcyjną.

   OPERATOR LINII LAKIERNICZEJ KTL

   Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Predyspozycje do pracy fizycznej, Doświadczenie z zakresu obsługi linii KTL będzie dodatkowym atutem.  

   OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

   Oczekiwania: Chęć rozwoju i nabycia nowych umiejętności zawodowych, Predyspozycje do pracy fizycznej, Podstawowa znajomość komputera.

   OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH / MAGAZYNIER

   Oczekiwania: Uprawnienia na wózek jezdniowy (warunek konieczny), Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, Uprawnienia na suwnice (mile widziane).  

   POMOCNIK NA LAKIERNII

   Oczekiwania: Umiejętność czytania rysunku technicznego, Predyspozycje do pracy fizycznej, Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej (mile widziane).

   ŚLUSARZ

   Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku, Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi, Uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane), Uprawnienia na suwnicę (mile widziane).

   ŚLUSARZ / MONTER

   Oczekiwania: Doświadczenie na stanowisku ślusarza, Znajomość narzędzi ślusarskich, Znajomość narzędzi skrawających, ich doborów i parametrów, Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi, Umiejętność czytania rysunku technicznego.  

  przykładowe kariery naszych pracowników

   Radosław, kierownik produkcji

   „Jako młody chłopak pracę w Stelweld zacząłem na stanowisku operator lasera Trumpf ­‐ to był pierwszy laser, jaki do nas przyjechał. Uczyłem się jego obsługi i serwisu, aby po krótkim czasie awansować na programistę wspomnianego wcześniej lasera. W kolejnych latach maszyn przybywało, a ja uczyłem się ich nowszego oprogramowania. Po pięciu latach pracy w Stelweld awansowałem na zastępcę kierownika produkcji, a po kolejnym roku pracy na stanowisko kierownika produkcji. Najpierw zarządzałem działem spawania, obecnie działem przygotowania produkcji”.

   Tomasz, kierownik produkcji

   „Pracę w firmie Stelweld rozpocząłem w 2004 roku jako ślusarz. Po kilku miesiącach pracy zostałem brygadzistą a następnie mistrzem prototypowni. Kolejnym etapem w mojej karierze było stanowisko kierownika produkcji. Firma dała mi możliwość rozwoju w różnych kierunkach, dlatego obecnie pracuję na stanowisku technologa w dziale projektowania i rozwoju, gdzie wykorzystuję wcześniej zdobytą wiedzę i doświadczenie. Stelweld wyróżnia się dynamiką w działaniu co daje pracownikom duże możliwości rozwoju”.

   

  icon1  AKTUALNOŚCI
  icon3  PLIKI DO POBRANIA
  • Film Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video obrazującym naszą działalność

  TELEFON:

  +48 71 318-84-56

  E-MAIL

  biuro@stelweld.com.pl

  sales@stelweld.com.pl

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas lub napisz.

  Copyright 2015 Stelweld,
  Realizacja: Agencja reklamowa 3motion