Wybierz pliki
Size limit for each file is 100 MB

  Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą w Miłoszycach, ul. Dziuplińska 19, 55-230 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Wpisz rozwiązanie działania, aby udowodnić, że nie jesteś robotem.

  captcha
   ASYSTENT/KA DYREKTORA PRODUKCJI

   Oczekiwania: Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Outlook, PowerPoint, Excel). Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne. Efektywnie zarządzanie sobą w czasie. Cechy: komunikatywność, samodzielność, dokładność, sumienność i punktualność. Umiejętność szybkiego reagowania w nagłych sytuacjach. Zdobyte doświadczenie w administracji – mile widziane.

   INŻYNIER PRODUKTU

   Oczekiwania: Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn), Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, Praktyczna znajomość przynajmniej jednego z dwóch procesów technologicznych: spawanie lub obróbka skrawaniem, Znajomość rachunku kosztów i umiejętność oceny rentowności wyrobu, Podstawowa znajomość metodyki zarządzania projektami.

   KONSTRUKTOR

   Oczekiwania: Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym. Min. 5 lat doświadczenia zawodowego. Doświadczenie w konstruowaniu przyrządów spawalniczych ,kontrolnych. Znajomość programów 3D (znajomość CREO 6.0 mile widziane). Znajomość pakietu Office 365 (mile widziane). Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2 (mile widziane C1).

   KSIĘGOWY/A

   Oczekiwania: Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne. Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w sporządzaniu deklaracji VAT. Dobra znajomość przepisów i regulacji VAT. Znajomość programu MS Excel. Praktyczna znajomość systemu SAP (moduł finansowy) – mile widziane.

   LAKIERNIK

   Oczekiwania: Doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętność ustawienia i dobierania parametrów lakierniczych. Umiejętność dokonywania pomiarów. Umiejętność pracy z dokumentacją produkcyjną

   LIDER PROJEKTU

   Oczekiwania: 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, wykształcenie wyższe techniczne, znajomość technologii stosowanych w przemyśle konstrukcji stalowych, kompetencje z obszaru zarządzania: planowania, organizowania pracy, delegowania i egzekwowania zleconych zadań, znajomość: APQP, FMEA, PPAP, IATF 16949, znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

   LOGISTYK

   Oczekiwania: Doświadczenie na podobnym stanowisku. Samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Znajomość Excel. Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Znajomość systemu SAP (mile widziane)

   MAGAZYNIER

   Oczekiwania:, Uprawnienia na wózek jezdniowy – warunek konieczny, Uprawnienia na suwnice - warunek konieczny, Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy  

   OPERACYJNY KONTROLER JAKOŚCI

   Oczekiwania: Doświadczenie w jakości minimum 1 rok. Dobra znajomość rysunku technicznego. Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (m.in.suwmiarki, kątomierza, miernik grubości czy połysku powłoki, itp.). Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań. Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym. Doświadczenie w firmie z branży motoryzacyjnej (mile widziane).    

   OPERATOR LASERA

   Oczekiwania: Doświadczenie w obsłudze lasera CNC. Umiejętność czytania rysunku technicznego. Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi. Znajomość obsługi komputera.  

   OPERATOR OBRABIAREK CNC – TOKARZ

   Oczekiwania: Doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość obsługi i programowania maszyn CNC. Umiejętność czytania rysunku technicznego. Doświadczenie w pracy z dokumentacją produkcyjną. Znajomość narzędzi skrawających, ich doborów i parametrów. Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi (suwmiarka). Znajomość obsługi komputera.      

   OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

   Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Umiejętność czytania rysunku technicznego. Chęci nawiązania stałej współpracy. Dostępności do pracy w systemie trzyzmianowym.  

   OPERATOR ŚRUTOWNIKA

   Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej. Umiejętność czytania rysunku technicznego. Znajomość narzędzi ślusarskich i umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

   PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR LINII

   Oczekiwania: predyspozycje do pracy fizycznej, gotowość do pracy dwuzmianowej (docelowo trzyzmianowej), doświadczenie na stanowisku produkcyjnym (mile widziane)

   ŚLUSARZ / MONTER

   Oczekiwania: Oczekiwania: Doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi. Uprawnienia na wózki (mile widziane)    

   SPAWACZ

   Oczekiwania: Uprawnienia spawalnicze MAG (135/138), Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz lub operator robota spawalniczego, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Wykształcenie kierunkowe - mile widziane.

   SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW PROJEKTOWYCH / KUPIEC PROJEKTOWY

   Oczekiwania: Doświadczenie na podobnym stanowisku min.3-5 lat. Znajomość procesów produkcyjnych i technologicznych w branży obróbki skrawaniem. Wykształcenie wyższe najlepiej techniczne. Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2. Wysokie umiejętności negocjacji. Znajomość SAP, Ms.Office. Znajomość przepisów – Prawo zamówień publicznych (mile widziane)

   TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

   Oczekiwania: Uprawnienia SEP E1, Umiejętność naprawy maszyn, Doświadczenie na podobnym stanowisku, Znajomość budowy maszyn, podzespołów i oprzyrządowania, Znajomość systemów automatyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej.  

  przykładowe kariery naszych pracowników

   Radosław, kierownik produkcji

   „Jako młody chłopak pracę w Stelweld zacząłem na stanowisku operator lasera Trumpf ­‐ to był pierwszy laser, jaki do nas przyjechał. Uczyłem się jego obsługi i serwisu, aby po krótkim czasie awansować na programistę wspomnianego wcześniej lasera. W kolejnych latach maszyn przybywało, a ja uczyłem się ich nowszego oprogramowania. Po pięciu latach pracy w Stelweld awansowałem na zastępcę kierownika produkcji, a po kolejnym roku pracy na stanowisko kierownika produkcji. Najpierw zarządzałem działem spawania, obecnie działem przygotowania produkcji”.

   Tomasz, kierownik produkcji

   „Pracę w firmie Stelweld rozpocząłem w 2004 roku jako ślusarz. Po kilku miesiącach pracy zostałem brygadzistą a następnie mistrzem prototypowni. Kolejnym etapem w mojej karierze było stanowisko kierownika produkcji. Firma dała mi możliwość rozwoju w różnych kierunkach, dlatego obecnie pracuję na stanowisku technologa w dziale projektowania i rozwoju, gdzie wykorzystuję wcześniej zdobytą wiedzę i doświadczenie. Stelweld wyróżnia się dynamiką w działaniu co daje pracownikom duże możliwości rozwoju”.

   

  icon3  PLIKI DO POBRANIA
  • Ogólne Warunki Zakupu - OWZ_PL
  • Ogólne Warunki Sprzedaży - OWS_PL

  TELEFON:

  +48 71 318-84-56

  E-MAIL

  biuro@stelweld.com.pl

  sales@stelweld.com.pl

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas lub napisz.

  Copyright 2015 Stelweld,
  Realizacja: Agencja reklamowa 3motion