Wybierz pliki
Size limit for each file is 100 MB

  Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą w Miłoszycach, ul. Dziuplińska 19, 55-230 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

   Frezer Manualny

   Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe na stanowisku frezer CNC (min. 2 lata), Dobra znajomość rysunku technicznego, Umiejętności wprowadzania korekt programów na maszynie lub programowania maszyny z pulpitu, Znajomość obsługi komputera, Umiejętności stosowania narzędzi pomiarowych, Gotowość do pracy w systemie zmianowym - 3 zmiany po 8 godz.

   INŻYNIER PROCESU – OBSZAR KTL

   Oczekiwania: Wykształcenie wyższe (chemiczne lub techniczne). Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość procesów lakierniczych. Znajomość norm i narzędzi jakościowych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej (mile widziane). Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane). Dobra znajomość pakietu MS Office. Umiejętność pracy w zespole. Samodzielność i dobra organizacja pracy.  

   LAKIERNIK

   Oczekiwania: Umiejętność ustawienia i dobierania parametrów lakierniczych, Umiejętność dokonywania pomiarów, Umiejętność pracy z dokumentacją produkcyjną.

   MAGAZYNIER

   Oczekiwania:, Uprawnienia na wózek jezdniowy – warunek konieczny, Uprawnienia na suwnice - warunek konieczny, Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy  

   Monter / Wózkowy

   Oczekiwania: Uprawnienia na wózek widłowy, Mile widziane uprawnienia IP, Predyspozycje do pracy fizycznej, Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem  

   OPERATOR LINII LAKIERNICZEJ KTL

   Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Predyspozycje do pracy fizycznej, Doświadczenie z zakresu obsługi linii KTL będzie dodatkowym atutem.  

   OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

   Oczekiwania: Chęć rozwoju i nabycia nowych umiejętności zawodowych, Predyspozycje do pracy fizycznej, Podstawowa znajomość komputera.

   POMOCNIK NA LAKIERNII

   Oczekiwania: Umiejętność czytania rysunku technicznego, Predyspozycje do pracy fizycznej, Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej (mile widziane).

   PROGRAMISTA ZROBOTYZOWANYCH STANOWISK SPAWALNICZYCH

   Oczekiwania: wykształcenie wyższe techniczne lub średnie poparte doświadczeniem w branży spawalniczej, ogólna wiedza dotycząca procesów spawania, dobrą znajomość rysunku technicznego, umiejętność programowania robotów (mile widziana umiejętność programowania robotów Motoman, IGM lub Cloos), gotowość do pracy w systemie zmianowym, umiejętność pracy w zespole

   ŚLUSARZ

   Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku, Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi, Uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane), Uprawnienia na suwnicę (mile widziane).

   SPAWACZ

   Oczekiwania: Aktualne uprawnienia spawalnicze MAG (135/138) – mile widziane uprawnienia ponadpodstawowe, 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Wykształcenie kierunkowe - mile widziane.

  przykładowe kariery naszych pracowników

   Radosław, kierownik produkcji

   „Jako młody chłopak pracę w Stelweld zacząłem na stanowisku operator lasera Trumpf ­‐ to był pierwszy laser, jaki do nas przyjechał. Uczyłem się jego obsługi i serwisu, aby po krótkim czasie awansować na programistę wspomnianego wcześniej lasera. W kolejnych latach maszyn przybywało, a ja uczyłem się ich nowszego oprogramowania. Po pięciu latach pracy w Stelweld awansowałem na zastępcę kierownika produkcji, a po kolejnym roku pracy na stanowisko kierownika produkcji. Najpierw zarządzałem działem spawania, obecnie działem przygotowania produkcji”.

   Tomasz, kierownik produkcji

   „Pracę w firmie Stelweld rozpocząłem w 2004 roku jako ślusarz. Po kilku miesiącach pracy zostałem brygadzistą a następnie mistrzem prototypowni. Kolejnym etapem w mojej karierze było stanowisko kierownika produkcji. Firma dała mi możliwość rozwoju w różnych kierunkach, dlatego obecnie pracuję na stanowisku technologa w dziale projektowania i rozwoju, gdzie wykorzystuję wcześniej zdobytą wiedzę i doświadczenie. Stelweld wyróżnia się dynamiką w działaniu co daje pracownikom duże możliwości rozwoju”.

   

  icon3  PLIKI DO POBRANIA

  TELEFON:

  +48 71 318-84-56

  E-MAIL

  biuro@stelweld.com.pl

  sales@stelweld.com.pl

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas lub napisz.

  Copyright 2015 Stelweld,
  Realizacja: Agencja reklamowa 3motion