Dateien durchsuchen
Maximale Dateigröße: 100 MB

  Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą w Miłoszycach, ul. Dziuplińska 19, 55-230 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

   AUTOMATYK

   Oczekiwania:  Wykształcenie Wyższe Techniczne, Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC (Siemens S7, Omron), Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, Znajomość budowy maszyn, podzespołów i oprzyrządowania, Znajomość systemów automatyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki siłowej, Mile widziane doświadczenie w obsłudze serwonapędów oraz systemów pneumatyki i hydrauliki, Mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami takimi jak: lasery, roboty spawalnicze, obrabiarki CNC, prasy, linie lakiernicze, Uprawnienia SEP do 1kV, Dobra znajomość języka angielskiego.

   INŻYNIER PROCESU SPAWANIA

   Oczekiwania: Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu spawalnictwa), znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, Mile widziany Certyfikat IWE lub IWT, Mile widziane dodatkowe certyfikaty np. VT, MT, PT.  

   INŻYNIER PRODUKTU

   Oczekiwania: Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn), Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, Praktyczna znajomość przynajmniej jednego z dwóch procesów technologicznych: spawanie lub obróbka skrawaniem, Znajomość rachunku kosztów i umiejętność oceny rentowności wyrobu, Podstawowa znajomość metodyki zarządzania projektami.

   LAKIERNIK

   Oczekiwania: Umiejętność ustawienia i dobierania parametrów lakierniczych, Umiejętność dokonywania pomiarów, Umiejętność pracy z dokumentacją produkcyjną.

   MAGAZYNIER

   Oczekiwania:, Uprawnienia na wózek jezdniowy – warunek konieczny, Uprawnienia na suwnice - warunek konieczny, Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy  

   MŁODSZY SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

   Oczekiwania: Doświadczenie w obszarze HR (mile widziane w firmie produkcyjnej), Realizacja procesów rekrutacyjnych, Organizacja szkoleń, Koordynacja procesu adaptacji, Uczestnictwo w tworzeniu planów motywacyjnych i rozwojowych dla pracowników, Samodzielność, skrupulatność i dokładność, Komunikatywność i umiejętność budowania relacji, Zdolności organizacyjne, Praca pod presją czasu.

   OPERATOR LINII LAKIERNICZEJ KTL

   Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Predyspozycje do pracy fizycznej, Doświadczenie z zakresu obsługi linii KTL będzie dodatkowym atutem.  

   OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ - BEZ DOŚWIADCZENIA

   Oczekiwania: Chęć zdobywania doświadczenia, Chęci nawiązania stałej współpracy, Dostępności do pracy w systemie trzyzmianowym.

   POMOCNIK NA LAKIERNII - ZAWIESZACZ DETALI

   Oczekiwania: Dyspozycyjność, Predyspozycje do pracy fizycznej, Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

   SPAWACZ

   Oczekiwania: Uprawnienia spawalnicze MAG (135/138), Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz lub operator robota spawalniczego, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Wykształcenie kierunkowe - mile widziane.

   TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

   Oczekiwania: Uprawnienia SEP E1, Umiejętność naprawy maszyn, Doświadczenie na podobnym stanowisku, Znajomość budowy maszyn, podzespołów i oprzyrządowania, Znajomość systemów automatyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej.  

  przykładowe kariery naszych pracowników

   Radosław, kierownik produkcji

   „Jako młody chłopak pracę w Stelweld zacząłem na stanowisku operator lasera Trumpf ­‐ to był pierwszy laser, jaki do nas przyjechał. Uczyłem się jego obsługi i serwisu, aby po krótkim czasie awansować na programistę wspomnianego wcześniej lasera. W kolejnych latach maszyn przybywało, a ja uczyłem się ich nowszego oprogramowania. Po pięciu latach pracy w Stelweld awansowałem na zastępcę kierownika produkcji, a po kolejnym roku pracy na stanowisko kierownika produkcji. Najpierw zarządzałem działem spawania, obecnie działem przygotowania produkcji”.

   Tomasz, kierownik produkcji

   „Pracę w firmie Stelweld rozpocząłem w 2004 roku jako ślusarz. Po kilku miesiącach pracy zostałem brygadzistą a następnie mistrzem prototypowni. Kolejnym etapem w mojej karierze było stanowisko kierownika produkcji. Firma dała mi możliwość rozwoju w różnych kierunkach, dlatego obecnie pracuję na stanowisku technologa w dziale projektowania i rozwoju, gdzie wykorzystuję wcześniej zdobytą wiedzę i doświadczenie. Stelweld wyróżnia się dynamiką w działaniu co daje pracownikom duże możliwości rozwoju”.

   

  icon3 DATEIEN ZUM HERUNTERLADEN
  • General Commercial Terms - GCT_EN
  • General Conditions of Sale - GCS_EN

  TELEFON:

  +48 71 318-84-56

  E-MAIL

  biuro@stelweld.com.pl

  sales@stelweld.com.pl

  Kontaktieren Sie uns

  Sie haben Fragen oder Bedenken? Rufen Sie uns an oder schreiben.

  Copyright 2015 Stelweld,
  Realizacja: Agencja reklamowa 3motion